PR manažer

Jméno/Firma
Divadlo v Dlouhé
Pracoviště
Praha
Vytvořeno
10. 10. 2024

Divadlo v Dlouhé vypisuje výběrové řízení na nově vznikající pozici PR manažera/ky.

Náplň práce: úzká spolupráce s vedením divadla na vytvoření nové vizuální identity a komunikační strategie divadla v souvislosti s novou dramaturgií, nastavení systému marketingové komunikace. Následná implementace systémů v praxi: tvorba, realizace a evaluace mediaplánů s využitím různých komunikačních kanálů včetně sociálních sítí (formou vedení týmu i osobní realizace cílů).

Požadujeme: praxi v oboru, alespoň jeden rok ve vedoucí pozici, orientaci v kulturním dění v Česku i ve světě.

Nabízíme: zajímavou práci v tvůrčím prostředí, časovou flexibilitu, plný pracovní úvazek, stálý plat dle platových tarifů pro příspěvkové organizace, osobní ohodnocení a pravidelné odměny, úhradu sociálního a zdravotního pojištění, zaměstnanecké benefity. Nástup na plný úvazek od ledna 2025, externí spolupráce od listopadu 2024.

Kontaktní mail pro další informace a zasílání životopisů: daniela.salkova@divadlovdlouhe.cz. CV zasílejte do 20. října.