Hledáme prodavačku do obchodu Milujemekameny Lidická

Jméno/Firma
Milujeme Kameny.cz
Pracoviště
Praha
Vytvořeno
10. 10. 2024

Máte zájem o minerály, horoskopy a ezoteriku? Chcete pracovat v příjemném a klidném prostředí, kde budete moci sdílet své nadšení a znalosti s lidmi, kteří se zajímají minerální kameny? Připojte se k našemu týmu!

Co Vás čeká?

- Prodej minerálních kamenů, šperků, ezoterických produktů a doplňků

- Aktivní komunikace se zákazníky, poradenství a doporučování vhodných produktů

- Péče o vzhled prodejny, doplňování zboží a udržování pořádku

- Práce s pokladním systémem

- Spolupráce na tvorbě příjemného a harmonického prostředí

Koho hledáme?

- Příjemnou, komunikativní a pozitivní osobu s aktivním přístupem k práci

- Zájem o minerální kameny a ezoteriku

- Schopnost naslouchat zákazníkům a poradit jim

- Zkušenost s prací v maloobchodě

- Základní znalost práce s počítačem

Co nabízíme?

- Práci na plný úvazek

- Přátelské a inspirující pracovní prostředí

- Možnost rozšíření znalostí o minerálních kamenech a ezoterice

- Zajímavé zaměstnanecké slevy na náš sortiment

Lokalita:

Praha - centrum, snadná dostupnost MHD.

Pokud vás tato nabídka zaujala, zašlete nám svůj životopis.

Těšíme se na spolupráci s vámi!

Kontaktujte nás na email: eshop@milujemekameny.cz