Elektrotechnik se znalostmi a nadšením pro elektroniku

Jméno/Firma
Devcom.cz
Pracoviště
Praha
Úvazek
Plný, Zkrácený
Vytvořeno
10. 10. 2024

DevCom je stabilní firma zabývající se vývojem a výrobou elektronických systémů, především pro automobilový a letecký průmysl.

Profil pozice:

Samostatný technický pracovník ideálně elektro-technického vzdělání, jehož náplní práce budou různorodé činnosti spojené s malosériovou výrobou, testováním a expedicí našich výrobků. Práce ve výrobě menšího až středního rozsahu (3-5 osob) v příjemném neformálním prostředí. Vhodné i pro absolventy, veškeré zaučení provedeme.

Náplň práce (možno jen část):

  • výroba sériových kusů a prototypů

  • ruční montáž / pájení - SMD/THT

  • testování výrobků

  • provádění běžných oprav, oživování

  • obsluha výrobní linky

  • práce s dokumentací

  • kreslení výkresů

Co byste měli splňovat?

  • vzdělání technického směru

  • znalost práce na PC

  • pečlivost, spolehlivost

  • manuální zručnost, učenlivost

  • zkušenost s dokumentací a technickými výkresy

Co Vám můžeme nabídnout?

  • práci ve stabilní moderní společnosti a mladém kolektivu

  • zajímavé platové ohodnocení

  • bonusy a benefity

  • nástup ihned - po dohodě

  • přátelské a neformální pracovní prostředí

Další informace

  • práce na HPP, případně zkrácený úvazek při studiu

  • místo pracoviště - Praha 9, 5 min. od metra B

Strukturovaný životopis v PDF a motivační dopis zašlete e-mailem na adresu info@devcom.cz.