Referent/ka stravování

Jméno/Firma
Lázně Luhačovice, a.s.
Pracoviště
Luhačovice
Vytvořeno
10. 10. 2024

Baví vás administrativní práce, ale i gastronomie? Organizujete, komunikujete rádi? Hledáte práci, která vás bude opravdu bavit? Chcete mít to nejlepší zázemí? Hledáte možnosti jak spojit rodinný život s tím pracovním?

Pracoviště: Společenský dům

Nástup možný ihned

Požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání s maturitou, ideální je gastro zaměření (nebo praxe v gastronomii na podobné pozici)

  • zkušenosti s normováním stravy výhodou

  • znalost práce na PC, ideálně praxi se SW na stravovací systémy (např. ABRA, Gastro easy, Tango ...)

  • znalost Excelu - vedení statistik

  • výhodou je praxe s restaurační pokladnou

Náplň práce:

  • Administrativa spojená se stravováním (sestavování jídelních lístků, rozpisy, normování, statistiky, přehledy)

  • sledování kalkulace jídel a cenové pohyby zboží

  • organizování pobytů, které zajišťuje a.s. (vánoční, velikonoční, Silvestrovské ...)

  • práce v SW ABRA (nyní přecházíme na GUBI)

  • spolupráce se skladníkem a výpomoc nutriční asistentce a skladové hospodyni.

  • plnění povinností souvisejících s HACCP

  • zodpovědnost za přípravu, výrobu a včasný výdej jídel v restauracích

Nabízíme:

  • zázemí a stabilitu silné společnosti

  • pracovní doba 7:00 - 15:00 pondělí až pátek

  • pracovní doba 37,5 hod/týden

  • týden dovolené navíc (25 dnů)

  • zaměstnanecké stravování (oběd 38 Kč)

  • práci na hlavní pracovní poměr

  • pracovní oděv

  • aktivní podporu dalšího vzdělávání

  • zvýhodněné výměnné rekreace

  • Edenred Card - "volnočasová peněženka"

  • příspěvek na penzijní připojištění

  • slevy u obchodních partnerů