Fleetový prodejce Hyundai - Zlín a Uherské Hradiště

Jméno/Firma
Subaru Brno - C&K člen skupiny AUTO UH a.s.
Pracoviště
Zlín
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

Lokalita: HYUNDAI UH - Zlín, Třída Tomáše Bati 415

Typ úvazku: Plný úvazek

Kontakt: podskubka@hyundaiuh.cz

HYUNDAI UH člen skupiny AUTO UH s.r.o. je firmou s dlouholetou zkušeností v oboru prodeje a servisu osobních vozů Hyundai. V současné době hledáme kolegu/kolegyni na pozici: FLEETOVÝ PRODEJCE HYUNDAI

Náplň práce:

  • Aktivně vyhledávat nové obchodní příležitosti

  • Zpracování cenových nabídek pro firemní klientelu

  • Komunikace s firemními klienty

  • Výběrová řízení pro podnikové flotily

  • Komplexní péče o zákazníky v průběhu celého procesu prodeje vozu

Požadujeme:

  • Ukončené SŠ

  • Výborné komunikační schopnosti a prezentační dovednosti

  • Praxe v oboru vítaná

  • Řidičský průkaz sk. B

  • Uživatelská znalost práce s PC (MS Windows, CRM)

Nabízíme

  • přístup k novinkám na automobilovém trhu

  • nadprůměrné finanční ohodnocení

  • možnost kariérního růstu, školení, vzdělávání

  • firemní telefon

  • firemní stravování za dotovanou cenu

  • práce na vlastním vozidle - servisní zakázka za zvýhodněnou sazbu

  • možnost zapůjčení vozidla pro významné životní události

  • zvýhodněná cena nového, předváděcího či ojetého vozidla (1 vozidlo za rok na zaměstnance)

  • zvýhodněné ceny na zboží z AUTO UH - příslušenství, pneu, apod.

Životopis prosím zasílejte na mailovou adresu: podskubka@hyundaiuh.cz nebo volejte na +420 721 677 683