KOORDINÁTOR/KA VZDĚLÁVÁNÍ A ADMINISTRATIVY

Jméno/Firma
Cestou necestou, z.ú.
Pracoviště
Praha
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

Náplň práce

  • Identifikace vzdělávacích potřeb pěstounů

  • Tvorba nabídek skupinového vzdělávání pěstounů

  • Příprava nabídek individuálního vzdělávání pěstounů

  • Komunikace s lektory vzdělávání

  • Koordinace vzdělávacích akcí

  • Koordinace hlídání dětí v průběhu vzdělávání

  • Vedení a archivace vzdělávacích plánů

  • Vedení záznamů vzdělávání v interní databázi

  • Administrativní zajištění chodu pobočky

  • Provozní zajištění chodu pobočky - zajištění technického chodu pobočky

  • Komunikace s ÚP

  • Tvorba podkladů pro mzdy zaměstnanců na dohodu o provedení práce

  • Příjem a kontrola faktur externích terapeutických pracovníků a následné předání finančnímu manažerovi organizace

  • Příprava pracovního místa a techniky pro nového (nastupujícího) pracovníka ve spolupráci s vedoucí/m DPR

  • Organizační zajištění akcí (letní tábor, víkendový pobyt, jednodenní výlety...)

  • Další administrativní podpora vedoucí/ho DPR

Budete potřebovat

  • Opravdové zaujetí pro tuto práci

  • Osobnostní vyzrálost

  • Umění komunikace a empatický přístup ke spolupracovníkům i klientům

  • Umění spolupracovat v týmu a schopnost samostatné práce

  • Umění udržet si vlastní hranice

  • Vstřícnost, organizační schopnosti, tvořivost, obětavost, loajalita

Kvalifikační předpoklady

  • Vzdělání a praxe v oblasti vzdělávání dospělých

  • Zkušenosti v oblasti náhradní rodinné péče výhodou

  • SŠ vzdělání s maturitou

Nabízíme

  • Středně velký, vstřícný a profesně zdatný tým

  • Pestrá náplň práce, možnost tvořivého přístupu

  • Pracovní místo - počítač, telefon, zázemí pobočky

  • Práce na úvazek 1,0

  • Dovolená v rozsahu 25 dnů

  • Možnost občasné práce z domova

  • Finanční ohodnocení odpovídající možnostem neziskového sektoru

Informace o pozici

  • Místo pracoviště: Zborovská 42, Praha - Smíchov

  • Výše úvazku: 1,0

  • Datum nástupu: říjen - listopad

  • SVŮJ ŽIVOTOPIS s FOTOGRAFIÍ a krátký MOTIVAČNÍ DOPIS zasílejte prosím na serik/zavináč/cestounecestou. org

  • Kontaktní osoba: Bc. Jan Šeřík, DiS, 734 257 502

Důležité upozornění

Zasláním svého CV do výběrového řízení potvrzujete relevantnost všech uvedených osobních údajů a dáváte svolení se zpracováním svých osobních údajů.

Obor

  • Administrativa

  • Vzdělávání a školství

Profese: Administrativní pracovník

Místo pracoviště: Zborovská 542/42, Praha, Smíchov

Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Jazykové znalosti (Všechny jazyky): Čeština - Výborná

Typ úvazku: Práce na plný úvazek

Délka trvání pracovního poměru: Na dobu neurčitou

Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva

Benefity

  • Mobilní telefon

  • Notebook

  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby

  • Dovolená 5 týdnů

  • Zdravotní volno/sickdays

Kontaktní osoba

  • Kristýna Nováková