Java/Kotlin Developer (Micronaut)

Jméno/Firma
Integra Czech Republic
Pracoviště
Česká republika
Úvazek
Plný, Živnostenský list
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

  • 120.000 Kč - 150.000 Kč

  • Vývoj SW

  • Java

  • Kotlin

  • Micronaut

  • Praha

Popis pozice

  • Jsme malá, dynamická parta odborníků, která vyvíjí v Kotlinu a usiluje o smysluplné projekty. A právě teď hledáme dalšího člena do našeho týmu, který nám pomůže rozšířit tento záběr.

Náplň práce

  • Naším nejnovějším projektem je rozšíření finanční skupiny Partners a vytvoření vlastní banky! Chceme klientům a poradcům nabídnout proklientskou banku s perfektními základními službami, která propojí komplexní poradenství a přístup k bankovním službám na počítači i mobilu. Měníme status quo a dobýváme trh po svém.

Představujeme si tě jako:

  • Technologického nadšence: rád/a zkoušíš nejnovější technologie a nová paradigmata.

  • Řešitele: baví tě samostatné řešení problémů, přetváření byznysových požadavků do funkčních aplikací.

  • Sebevědomého člověka: vyhledáváš nové výzvy a chceš se seberealizovat.

  • Parťáka: člověka, na kterého je spoleh.

Budeš:

  • Vyvíjet bankovní i nebankovní části celého ekosystému.

  • Aktivně spolupracovat s dalšími členy týmu, frontend developery i byznys analytiky.

  • Samostatně pracovat - od architektury až po implementaci.

  • Zodpovědný za dílčí komponenty.

  • Součástí týmu vývojářů, kteří znají zábavu a legraci i v práci.

Požadujeme

Co musíš umět zvládat:

  • Servisy jsou stavěné na Micronautu (znalost Springu nutná) s reactorem.

  • Využíváme Kotlin Coroutines. Pro komunikaci a zpracovávání úloh máme RabbitMQ. Jako úložiště funguje PostgreSQL a MongoDB.

  • Deploy Kubernetes, lokálně Docker, dohled Prometheus, Grafana a Loki.

  • GitLab CI/CD.

Nabízíme

  • Prostor pro seberealizaci a rozvoj.

  • Podílení se na zajímavém FinTech projektu.

  • Moderní kanceláře v Praze.

Více info:

  • Praha, 2 dny on-site/3 dny off-site

  • HPP/IČO

  • 6000 Kč - 7500 Kč/MD rate