SPECIALISTA BEZPEČNOSTI (M/Ž) pro průmyslový areál – Břeclav

Jméno/Firma
Mark2 Corporation Czech, a.s.
Pracoviště
Břeclav
Vytvořeno
10. 10. 2024

Máte chuť pracovat pro přední českou společnost v oblasti údržby, bezpečnosti a technologií? Přidejte se k nám a získejte profesní kvalifikaci a spoustu dalších zajímavých benefitů!

Požadavky:

  • Znalost práce na PC (Word, Excel)

  • Ochota vstoupit do závodních dobrovolných hasičů

  • Zbrojní průkaz sk. „D“ (nutné získat po nástupu – UHRADÍME)

  • Řidičský průkaz sk. B

  • SOÚ/ÚSO/SŠ vzdělání

  • Manuální zručnost a fyzická zdatnost

  • Schopnost spolupráce v týmu a odolnost vůči stresu

  • Spolehlivost, preciznost a flexibilita

  • Ochota pracovat na směny

  • Trestní bezúhonnost

  • Základy AJ

Náplň práce:

  • Zásahy při nestandardních bezpečnostních situacích

  • Testování na alkohol, drogy

  • Obsluha kamerového systému

  • Dohled nad dodržováním interních předpisů

  • Pochůzková a kontrolní činnost

  • Kontrola dodržování režimových opatření vstupu a pohybu osob, vjezdu a výjezdu vozidel

Nabízíme:

  • Mzdu se zbrojním průkazem 196 Kč/h na HPP

  • Mzdu bez zbrojního průkazu 175 Kč/h na HPP

  • Příspěvek na ubytování

  • Práci v nepřetržitém provozu (den/noc)

  • Uhrazení nákladů na pořízení zbrojního průkazu sk.D

  • Zvýhodněné volání O2

  • Příspěvek na stravování

  • Zálohu na mzdu kdykoliv a odkudkoliv

  • MultiSport kartu

  • Výroční odměny

  • Happy days

Kontakt:

BENEŠOVÁ Barbora

Telefon: 725 569 297