Brigáda ve skladu s prádlem - dlouhodobě

Jméno/Firma
VEBLO a.s.
Pracoviště
Praha
Úvazek
Plný, Zkrácený, Brigáda
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

  • Modřany, Praha 12, Česko

Pracovní poměr: DPČ

Místo práce: Barrandova 409/1, Praha, Modřany

O společnosti

VEBLO a.s. je přední servisní společnost v oblasti služeb pro zdravotnická zařízení. Charakterizuje nás snaha být jedničkou ve světě zdravotnictví, inovovat a poskytovat tak našim klientům ty nejlepší komplexní služby, pro zajištění jejich maximálního pohodlí a efektivity. Poskytujeme komplexní služby pro zdravotnická zařízení v oblasti logistiky, zásobování zdravotnickým materiálem, likvidace odpadu, praní prádla a nabízíme i facility management. Pro naší prádelnu hledáme paní na žehlení, praní prádla a drobnou administrativu.

Požadavky na pracovní pozici

Náplň práce:

  • Žehlení a praní lékařského prádla (košile, pláště, haleny, trička, povlečení, kalhoty apod.)

  • Balení a třídění prádla dle žádanek od klientů

  • Čištění a údržba pracovních prostor

  • Komunikace s dodavateli a řidiči - osobně, telefonicky nebo e-mailem

  • V době nepřítomnosti zastoupení vedoucí prádelny

Požadujeme:

  • Praxe v oblasti ručního žehlení, praní a domácích prací vítána

  • SŠ s maturitou/s výučním listem

  • Obsluha sušičky, pračky a parní žehličky, novější technologie vysvětlíme a naučíme

  • Spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost, samostatnost a časovou flexibilitu

  • Schopnost organizace práce a týmové spolupráce

  • Dobrá znalost českého jazyka

  • Uživatelská znalost PC operační systém windows (outlook, teams, word, excel, google chrome)

Nabízíme:

  • Pracovní doba od 6:30 - 15:00 po-pá. - možno jen některé dny.

  • Zázemí stabilní společnosti, která dlouhodobě působí na trhu a rozrůstá se.

  • Příjemný kolektiv.

  • Občerstvení na pracovišti.

  • Nadstandardní lékařská péče

  • Sleva na firemní výrobky/služby

  • Firemní akce

  • Vzdělávací kurzy, školení

  • Možnost studijního volna

  • Možnost práce na HPP nebo zkrácený úvazek.

Hrubá mzda: 140 - 160 Kč/hodina

V případě, že vás naše nabídka zaujala, zasílejte své životopisy s fotografií, budeme rádi když přiložíte pár slov o sobě nebo referenci