Nákupčí - logistik

Jméno/Firma
SGB Czech Trafo, s.r.o.
Pracoviště
Olomouc
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

Náplň práce

  • Objednávky materiálu - budeš se starat o to, aby bylo vždy vše, co je potřeba pro naši výrobu.

  • Plánování a optimalizaci zásob tak, aby výroba jela hladce.

  • Spolupráce s ostatními odděleními - komunikace je u nás klíčová a ty budeš v centru dění.

  • Práce se systémem SAP - budeš mít pod kontrolou vše od objednávek po skladové zásoby.

  • Komunikace s dodavateli - od vyjednávání po hodnocení jejich výkonu.

  • Zajištění přepravy - postaráš se, aby materiál a hotové výrobky dorazily tam, kam mají, a to včas.

  • Řešení reklamací u dodavatelů - pokud něco nejde podle plánu, ty jsi ten/ta, kdo to napraví.

  • Hlášení Intrastat a Eko-kom - administrativa tě nemine, ale my víme, že ji zvládneš levou zadní.

  • Komunikace se zahraničními kolegy - máš možnost pracovat v mezinárodním prostředí

Co očekáváme

  • Zkušenosti v oblasti nákupu nebo logistiky - technický obor je pro nás výhodou, ale rádi se podíváme i na další zajímavé profily.

  • Komunikativní znalost angličtiny - minimálně na úrovni B2, abys mohl/a efektivně jednat s dodavateli.

  • Schopnost vyjednávat - máš talent pro jednání a touhu dosáhnout nejlepších podmínek pro naši firmu.

  • Organizační talent - rychle reaguješ na změny a víš, jak efektivně plánovat.

  • Znalost MS Office - alespoň na mírně pokročilé úrovni, abys mohl/a snadno pracovat s našimi daty.

Co nabízíme

  • 5 týdnů dovolené - protože si zasloužíš čas na odpočinek a regeneraci.

  • 13. plat - na základě výsledků firmy, protože oceňujeme tvou práci!

  • Práce na plný úvazek - stabilní a plnohodnotné zaměstnání v našem týmu.

  • Smluvní vztah na dobu určitou - zástup za mateřskou dovolenou, s možností další spolupráce.

  • Stravenkový paušál.

  • Příspěvek na penzijní pojištění až do výše 2 500 Kč/měsíc.

  • Jazykové vzdělávání - probíhající kurzy AJ, NJ a RJ, abys mohl/a neustále zlepšovat své dovednosti.

  • Pružná pracovní doba.

  • Možnost práce z domova („home office“) - flexibilita je u nás na prvním místě.

  • Služební notebook a telefon - pro efektivní komunikaci a práci odkudkoli.

  • Zvýhodněné tel. tarify pro zaměstnance.

  • 4x měsíčně sportovní/relaxační aktivita - vyber si aktivitu dle svého výběru ve sportovním centru a udržuj se v kondici.

Jdeš do toho?

Pokud tě náš inzerát zaujal, neváhej a pošli nám svůj životopis. Těšíme se na tvé zkušenosti a nové nápady!

O společnosti SGB Czech Trafo

Společnost SGB Czech Trafo s.r.o. se již od roku 2018 zabývá výrobou suchých distribučních transformátorů v Olomouci a spadá pod širší mezinárodní skupinu SGB-SMIT, díky čemuž navazuje na mnohaleté zkušenosti s výrobou suchých transformátorů v Německu.