KUCHAŘ/KA do firemní restaurace, PO-PÁ, víkendy volné

Jméno/Firma
HM Gastro Group s.r.o.
Pracoviště
Bystřice pod Hostýnem
Profese
Gastronomie a pohostinství
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

O nás

Naše společnost HM Gastro Group s.r.o. je ryze česká firma, která patří k předním poskytovatelům moderního firemního stravování. Naše služby využívají jak výrobní firmy, tak i státní instituce jako například Česká televize, skupina ČEZ, ČSOB, Allianz, Rádio Svobodná Evropa, Teva Opava a mnoho dalších. Oceňují především to, že nám záleží na poctivém vaření, jsme stále inovativní a spokojenost našich strávníků je pro nás prioritou. Budete součástí firmy, která stále roste a připravuje nové projekty.

Jestli Ti zůstala láska k vaření, tak jsi ten, koho hledáme.

Posílíš náš tým na pobočce TON Bystřice pod Hostýnem.

A PROČ PRÁVĚ K NÁM?

Jsme tým nadšených kuchařů, kteří do své práce dávají kus srdce. Nebojíme se nových výzev, jsme inovativní a stále zkoušíme nové recepty.

U nás najdeš kolegy, parťáky, kteří Tě podpoří a inspirují.

Co bude vaším úkolem

  • čeká tě příprava tradičních jídel i moderních specialit
  • postaráš se jejich výdej zákazníkovi
  • zajistíš výrobu studené kuchyně (bagety, sedviče apod.)
  • spolupracuješ s týmem, společně si pomáháte a učíte se jeden od druhého
  • dbáš na dodržování hygieny a bezpečnosti práce
  • místo pracoviště: TON Bystřice pod Hostýnem
  • nástup možný ihned

Co požadujeme

  • týmového hráče, nadšence s vášní pro vaření a poctivou gastronomii
  • člověka, na kterého je spolehnutí
  • zkušenosti z velkokapacitního provozu výhodou
  • čerstvé absolventy zaškolíme

Co Vám můžeme nabídnout:

  • férovost - co si řekneme, to platí
  • stabilitu - práci v prosterující firmě, která stále roste a rozvíjí se
  • pravidelnou mzdu - vše přehledně na výplatní pásce
  • normální pracovní dobu - pondělí - pátek, 8h/den, víkendy a státní svátky volné
  • firemní benefity - stravování zdarma, výrazné slevy na výrobky z naší produkce, multisport karta a další

Naše práce nás baví a tak bychom rádi přivítali dalšího kolegu/kolegyni, který/á bude sdílet naši vášeň a nadšení. Přidejte se k nám a staňte se součástí skvělého týmu!

Pošlete nám svůj životopis nebo nás kontaktujte přímo na tel. zobrazit tel. číslo

 Rádi Vás přivítáme do našeho kolektivu.

Benefity

  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na volný čas
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování