Nadšený pedagog/pedagožka malé skupiny žáků se spec. vzdělávacími potřebami

Jméno/Firma
Střední škola Euroinstitut
Pracoviště
Česká republika
Požadované jazyky
Čeština
Profese
Věda, výzkum
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

O nás

Staňte se součástí týmu Euroinstitutu a dělejte práci, která má smysl ????

Vítejte v Euroinstitutu – síti středních škol s jedinečným přístupem k výuce dospělých lidí s mentálním a kombinovaným postižením. Naším cílem je vzdělávat tam, kde by to jinak nebylo možné, a každý malý úspěch našich žáků je pro nás velkou odměnou. ????

Hledáme pedagoga/pedagožku pro naše žáky v Mnichově v DOZP Pramen. Tato role je ideální pro člověka, který je trpělivý a laskavý, ale hlavně dokáže podporovat, motivovat a pomáhat našim žákům se vzdělávat a plně se rozvíjet.

Co Vás čeká?

???? Vedení projektové výuky v oborech praktické školy jednoleté a praktické školy dvouleté. Budete pracovat ve skupinách do šesti žáků, kde každý den přináší nové výzvy i radosti.

???? Podpora žáků v rámci zajímavých vzdělávacích projektů vyžadujících kreativitu a empatii.

???? Přímá pedagogická činnost od pondělí do čtvrtka (8:30–15:30).

???? V pátek si z pohodlí domova nachystáte záležitosti spadající do nepřímé pedagogické činnosti (dokumentace, materiály do výuky apod.)

???? Nácvik činností s žáky v příjemné kavárně přímo v zařízení, případně možnost přesunutí výuky do krásných zahrad.

???? Pokud si chcete lépe představit, jak probíhá výuka v Euroinstitutu, doporučujeme nahlédnout na náš facebook: https://www.facebook.com/Euroinstitut

Jak poznáte, že jste náš člověk?

???? Máte vysokoškolské pedagogické vzdělání, jste speciální pedagog nebo jste zkušený sociální pracovník s chutí se dovzdělat?

???? Máte pozitivní zkušenosti s jednáním s lidmi s mentálním postižením?

???? Jste schopný/á si samostatně organizovat výuku?

???? Dokážete být pro žáky oblíbeným průvodcem a současně je systematicky vzdělávat?

???? Iniciativně se chopíte příležitosti zorganizovat pro žáky zajímavý výlet?

???? Můžete se samostatně dopravovat do Mnichova?

Co Vám nabízíme?

✅ Mzda podle vaší kvalifikace a praxe: 32820 Kč - 42780 Kč + příspěvek za práci s osobami se speciálními vzdělávacími potřebami + možnost příspěvku na dopravu.

✅ Skvělý kolektiv, který vás podpoří a ocení váš přínos.

✅ V případě zájmu možnost spolupráce v zařízení v Chebu.

✅ Možnost být skutečnou změnou v životech našich žáků a každý den zažívat pocit smysluplné práce.

Líbí se vám, co zde čtete? Pošlete nám svůj životopis. Už se těšíme, až vás poznáme!

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Vzdělávací kurzy
  • Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na dopravu
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování