Finanční controller/ka

Jméno/Firma
HR Direct s.r.o.
Pracoviště
Turnov
Profese
Bankovnictví
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

O nás

Působíme dlouhodobě nejen v naší domovské Mladé Boleslavi a Praze, ale také ve všech krajích České republiky a v části EU. Našimi klienty jsou přední mezinárodní společnosti, ale také stabilní a prosperující české firmy. Zaměřujeme se na to, aby cesty při hledání nových zaměstnanců a naplňující práce byly co nejsnazší a nejpříjemnější a brzy k sobě dovedly ty, kteří k sobě patří. Můžete se na nás obrátit kdykoliv zvažujete profesní změnu. Nabízíme Vám profesionalitu, vstřícný a přátelský přístup a vysokou etiku.

NÁPLŇ PRÁCE

  • finanční controlling – zejména reporting, analýzy, investiční controlling
  • spolupráce na plánování nákladů, podpora výrobního controllingu
  • denní komunikace s výrobou, supply chain, komunikace s centrálním controllingem skupiny

Pozice je přímo podřízená jednateli závodu.

CO BYSTE MĚL/A ZNÁT, UMĚT, SPLŇOVAT

  • SŠ či VŠ vzdělání ekonomického směru – podniková ekonomika, účetníctví, daně, apod.
  • zkušenost z oblasti controllingu nejlépe z výrobní společnosti
  • komunikativní angličtina (B2)
  • pokročilá znalost Excelu
  • orientace v SAP výhodou

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT

  • HPP, smlouva na dobu neručitou
  • 13. plat, věrnostní odměny
  • dotované stravování ve vlastní jídelně
  • příspěvek na penzijní připojištění (po každých 2 odpracovaných letech 24.000,–)
  • multisport karta, zaměstnanecké slevy a permanentky, zdravotní benefity (masáže, dny zdraví, ergonomie, příspěvky)
  • 5 týdnů dovolené
  • odměny za nápady
  • jazykové kurzy, školení, tréninkové centrum
  • společné akce, dary k významným životním událostem, akce pro děti, vánoční dárky

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na vzdělávání
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování
  • Parkoviště