Operations Manager s AJ

Jméno/Firma
ManpowerGroup s.r.o.
Pracoviště
Zlín
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Služby
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

O nás

Jako Provozní manager budete zodpovědný za kompletní provozní procesy rámci celé pobočky. Hledáme osobnost analytické myšlení, silného leadershipu s aktivní AJ, která naplní cíle vhodným a nákladově efektivním způsobem v rámci všech procesů.

Těším se na CV.

Popis pozice:

  • Zodpovědnost za kompletní provozních procesů v rámci celé pobočky.
  • Kontrola a optimalizace nákladů a zvyšování efektivity práce.
  • Řízení skladového týmu do 10 lidí
  • Plnění strategických a operativních cílů
  • Optimalizace využití skladových zásob na pobočce.

Profil kandidáta:

  • SŠ/ VŠ vzdělání
  • Prokazatelné zkušenosti, jako Operations Managera min. 5 let podmínkou
  • Zkušenost s vedením týmu a schopnost pružně reagovat na vzniklé situace.
  • Zkušenost s rozpočtováním, prognózováním a řízením provozu.
  • Výborný leadership a organizační schopnosti.
  • AJ na pokročilé úrovni B2

Nabízíme:

  • Stabilní zaměstnání v prostředí silné nadnárodní společnosti
  • Motivující finanční ohodnocení, kvartální bonusy dle dosahovaných výsledků
  • 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování.
  • Možnost osobního i profesního rozvoje.
  • Práci na zajímavých projektech.
  • Pro úspěšné zaměstnance možnost kariérního růstu a mnoho dalšího.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Pružná pracovní doba
  • Kafetérie