Automyčka Express / CLEANER OLYMPIA PLZEŇ

Jméno/Firma
Automyčka Express s.r.o.
Pracoviště
Plzeň
Profese
Řemeslné a manuální práce
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

O nás

Naše společnost vytvořila síť profesionálních automyček po celém území České republiky. Nabízíme chytrý koncept, který umožňuje profesionální ruční mytí při maximálním využití času a všech výhod nákupního centra. Našim klientům nabízíme prvotřídní individuální přístup. U nás najdete atraktivní práci v atraktivním prostředí. Máte možnost rychlé kariéry v největší firmě v oboru v ČR.

Náplň práce:

Jsme největší síť prémiových ručních automyček v nákupních centrech v ČR a do svého týmu hledáme nové kolegy.

  • až 40.000,– Kč měsíčně (po zaškolení a prémií dle výkonu)

Co u nás budete dělat?

  • Hlavní náplní práce je ruční mytí luxusních aut v nákupních centrech
  • S citem pro detail se budete věnovat exteriéru i interiéru vozu

Co od Vás očekáváme:

  • Na prvním místě by měla být určitě vaše vášeň pro krásná auta
  • Hledáme příjemné, aktivní a spolehlivé muže a ženy se smyslem pro pořádek
  • Ruční čištění vozů vyžaduje dobrý fyzický stav a kondici
  • Bez řidičského průkazu a výpisu z trestního rejstříku to u nás nepůjde

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Možnost kariérního postupu – vedení své vlastní pobočky
  • Prémie z obratu i osobní bonusy v závislosti na vašem výkonu
  • Poznáte ty nejkrásnější a nejdražší auta na světě
  • Získáte odbornou a stabilní práci v atraktivním prostředí luxusních vozů
  • Pravidelné školení a možnost rychlého kariérního postupu, brzy můžete vést svou pobočku
  • Zázemí největší a nejlepší společnosti v ČR ve svém oboru
  • Mladý a příjemný tým lidí, do kterého můžete nastoupit ihned

Pokud vás naše nabídka zaujala, budeme rádi, když na inzerát odpovíte. Těšíme se na vás!