CNC Frézař, Brno - nástupní bonus 30.000 Kč

Jméno/Firma
Lead - Project Advices s.r.o.
Pracoviště
Brno
Požadované jazyky
Čeština
Profese
Strojírenství
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

O nás

Regionální agentura práce s vlastním zázemím kamenné kanceláře v centru Brna, působící také v rámci náboru na severní Moravě a středních Čechách. Zaměřením realizace v oblasti automobilového průmyslu, logistiky, výroby včetně náboru specialistů / TPH pozic s přesahem do TOP managementu a vývoje. Nabídka práce na zkrácený úvazek i HPP dle individuální potřeby uchazeče o zaměstnání. Možnost dlouhodobé spolupráce s podporou náboru po celou dobu kandidáta do nástupu ke konkrétnímu zaměstnavateli.

O nás

Pro našeho partnera v Brně, který je prestižní firmou v oblasti strojírenství, hledáme nového kolegu do týmu zkušených CNC Frézařů.

Nástup na HPP do kmene společnosti.

Náplň práce:

  • Obrábění/seřizování na CNC frézce

  • Manipulace s 4-osým velkým obráběcím centrem se zásobníkem 200 nástrojů

  • Zabývání se malosériemi s tolerancí 0,001mm

  • Práce se ŘS Sinumerik 840D

  • Nahrávání a drobné korekce programů (tvorbu programů/podporu zajišťuje technolog)

  • Pravidelná kontrola kvality obrobků dle daných specifikací

  • Vyplňování procesních a produkčních karet

  • Manipulace s materiálem pomocí jeřábu (v případě potřeby zaučíme)

  • Základní a preventivní údržba stroje a udržovaní pořádku na pracovišti

Co od Vás očekáváme:

  • Zkušenosti na pozici Frézaře

  • Ochotu pracovat ve 3 směnném nebo nepřetržitém provozu

  • Schopnost samostatného obrábění

  • Zkušenosti z malosériové/kusové výroby

  • Znalost výkresové dokumentace

  • Znalost ŘS Sinumerik 840D je výhodou nikoli podmínkou

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Nabídnout Vám můžeme zajímavé finanční ohodnocení dle Vaší odbornosti v rozmezí 42.000 - 55.000 HM

  • Možnost rozvíjení svých dovedností a získat kariérní a finanční růst

  • Podílení se svými nápady a zkušenostmi na rozvoji a zlepšení společnosti

Bonusový balíček:

  • Roční bonus v podobě 13. mzdy

  • Příspěvek 1500 Kč na penzijní připojištění

  • Nadstandardní příplatky za směnnost

  • Nástupní bonus 25 000Kč po zkušební době

  • Stravenky v hodnotě 100Kč/den

  • 2 dny sickdays

  • Týden dovolené navíc

  • Vlastní závodní jídelnu

  • Čisté a moderní prostředí

  • Teplé nápoje na pracovišti zdarma

  • Poctivé zaučení na dotyčný stroj (cca 3 měsíce)

  • V případě zájmu se účastnit mimopracovních sportovních a jiných aktivit

  • Nástup dle dohody, ideálně co nejdříve

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte nám zaslat Váš životopis na uvedenou e-mailovou adresu nebo nás kontaktovat telefonicky pro více informací.