Obchodní zástupce - export

Jméno/Firma
TREVOS, a.s.
Pracoviště
Nová Ves 34, Turnov
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Prodej a obchod
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

O nás

O společnosti:

TREVOS, a. s. je renomovaná česká firma s více jak pětadvacetiletou tradicí ve výrobě průmyslových svítidel. Díky dlouholeté zkušenosti dnes realizuje a nabízí široký sortiment průmyslových svítidel, jejichž výzkum a vývoj je založen na vlastních odborných znalostech a chráněném know-how.

Na tuzemském trhu je společnost Trevos největším výrobcem průmyslových svítidel a s celkovým počtem téměř 250 zaměstnanců se řadí mezi významné zaměstnavatele v regionu.

Kromě významného podílu na domácím trhu je společnost velmi aktivní v oblasti exportu. Své produkty úspěšně vyváží do více než 60 zemí světa.

Svůj podíl na trhu osvětlovací techniky společnost získala především uplatňováním výsledků vlastního výzkumu a vývoje ve výrobě inovativních modelů svítidel, investicí do kvalitních termoplastických materiálů a elektro komponentů.

Náplň práce:

  • Rozvíjet a budovat dlouhodobě dobré vztahy se stávajícími zákazníky
  • Vyhledávat a identifikovat nové obchodních příležitostí
  • Sledovat nové trendy v osvětlení
  • Účastnit se aktivně veletrhů osvětlovací techniky v zahraničí
  • Navrhovat obchodní podmínky, zpracovávat cenové nabídky a zákaznické objednávky
  • Koordinovat dodávky zboží k zákazníkům ve spolupráci s backoffice týmem
  • Účastnit se zahraničních služebních cest
  • Spolupracovat s obchodním, marketingovým a nákupním oddělením

Co od Vás očekáváme:

  • Vzdělání SŠ/VŠ ideálně se zaměřením na obchod, podnikání, ekonomii
  • Komunikace na profesionální úrovni, příjemné vystupování, schopnost prezentace a vyjednávání
  • AJ na vysoké komunikativní úrovni, další světový jazyk je velkou předností
  • Zkušenosti s obchodními aktivitami, zkušenost jednat s managery
  • Schopnost vyhledávat informace a efektivně s nimi pracovat
  • Samostatnost, kreativitu, motivaci, spolehlivost
  • Uživatelskou znalost MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
  • Řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Zaměstnání na HPP
  • Motivační mzdové ohodnocení
  • Přátelský kolektiv a pomoc při zapracování
  • Zázemí české stabilní výrobní společnosti
  • Moderní pracovní prostředí
  • Mobilní telefon, notebook
  • Vzdělávací kurzy a odborná školení
  • 25 dní dovolené
  • Firemní stravování
  • Káva, čaj na pracovišti je samozřejmostí
  • Po 6 měsících příspěvek na důchodové pojištění a další firemní benefity

Benefity

  • Práce z domova
  • Dovolená navíc
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Služební auto
  • Zahraniční pracovní cesty
  • Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování
  • Parkoviště