IT SUPPORT JUNIOR (33-38.000 Kč)

Jméno/Firma
Advantage Consulting, s.r.o.
Pracoviště
Chomutov
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Informatika a IT služby
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

O nás

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

O nás

Ovládáš bez problému mluvenou i písemnou angličtinu? V IT pojem SW ti není cizí? Chceš se stát součásti nadnárodní firmy a být u implementace ERP systému? Pak nám ihned zašli svůj životopis!

Perspektivní firma hledá posilu na pozici: IT SUPPORT JUNIOR (33-38.000 Kč)

Náplň práce:

* Spolupráce při nastavení modulů SAP
* Nastavování a testování programů
* Realizace IT procesů
* Evidence a analýza uživatelských programů a požadavků
* Poskytování technické podpory

Co od Vás očekáváme:

* Min. SŠ vzdělání (ideálně IT obor)
* Angličtinu na komunikativní úrovni - NUTNÉ (denní komunikace)
* Povědomí ohledně IT SW
* Ochotu učit se novým věcem
* SAP (výhodou)

Co Vám můžeme nabídnout:

* Prostředí dynamicky se rozvíjející mezinárodní společnosti
* Možnost profesního rozvoje a růstu
* Atraktivní finanční ohodnocení a bonusy
* Zdravé a chutné jídlo v naší závodní jídelně
* Zajímavé benefity všem našim pracovníkům

* Lokalitu: Chomutov

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Kariérní růst
  • Pružná pracovní doba