Manipulant ve skladu - NOČNÍ SMĚNY. Mzda až 38 000 Kč. Svoz ZDARMA!

Jméno/Firma
CentralWork s.r.o.
Pracoviště
Praha
Profese
Doprava , logistika a zásobování
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

O nás

Pro našeho významného klienta, jedničku na trhu logistiky, hledáme nové nadšené a spolehlivé pracovníky na noční směny. Nabízíme zajímavé finanční ohodnocení, bonusy a svoz z práce i do práce ZDARMA.

Náplň práce:

- manipulace se zásilkami a jejich další zpracování - vykládka, nakládka
- manipulace s paletovým vozíkem
- skenování a vážení zásilek, roztřídění dle jednotlivých regionů

Co od Vás očekáváme:

- manuální zručnost a fyzickou zdatnost (práce je fyzicky náročná,pravidelná
   manipulace se zásilkami těžšími než 20 kg)
- nemáš problém přizpůsobit se nočnímu provozu od 19:00 do 3:30 hodin.
- praxe ze skladu – výhodou nikoli podmínkou
- spolehlivost (pravidelná docházka)

Co Vám můžeme nabídnout:

- jistotu stabilního zaměstnání
- zajištění dopravy do práce i z práce svozovými autobusy (Roztyly ⇄
  Jažlovice) - ZDARMA
- 13. plat
- zákonné příplatky za noční směnu;
- 5 dnů dovolené navíc
- stravenky v hodnotě 150 Kč
- pravidelné týdenní zálohy

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na stravování
  • Parkoviště