Aplikační technik - Robotizace

Jméno/Firma
SURFIN Technology s.r.o.
Pracoviště
Brno
Vytvořeno
10. 10. 2024

Robotizace lakoven je naší doménou. Posouváme hranice toho, co je možné automatizovat a robotizovat, dále s každým projektem. Podívejte se na web SURFIN Technology a ozvěte se, pokud se na dalším projektu chcete podílet také.

Hledáme aplikačního technika se zaměření na robotizaci lakovacích procesů, který má chuť objevovat něco nového. Pojďme se setkat v Brně a navzájem se poznat.

Náplň práce

  • Vytváření robotických programů a simulací

  • Technický support u již instalovaných projektů

  • Podílení se na vývoji robotických pracovišť

  • Záruční a pozáruční servis aplikačních robotů

  • Pravidelné servisní prohlídky aplikačních robotů

  • Uvádění nových zařízení do provozu, zaškolení obsluhy

Požadavky

  • VŠ/ŠŠ elektrotechnického směru

  • Samostatnost, spolehlivost, ochotu učit se novým věcem

  • Znalost Automatizace, Robotizace - alespoň základy

  • Zkušenosti s programováním robotických pracovišť - alespoň základy

  • Komunikativní znalost AJ

  • Časovou flexibilitu, ochotu cestovat

  • Nařížení vlády č. 194/2022 § 6.

  • ŘP sk. B

  • Schopnost práce v teamu

  • Zkušenosti s programováním robotů ABB - výhodou

Nabízíme

  • Práce na plný úvazek

  • Získání praxe v oboru robotizace

  • 5 týdnů dovolené

  • Firemní vůz i k osobním účelům po zaškolení

  • Firemní stravování/ diety

  • Služební telefon pro vlastní využití a zvýhodněné tarify pro blízké

  • Multisport karta

  • Rozšiřující školení pro manipulační a aplikační techniku, odborná školení hrazená zaměstnavatelem

  • Nástup možný ihned

  • Po zkušební době možnost práce částečně na Home Office

Zní to dobře? Zašli svoje CV na adresu: vedeni@surfin-tech.cz.

Pohovor by se uskutečnil u nás v sídle společnosti v Brně (Bohunická 1, 619 00 Brno).