Přípravář staveb – hydroizolace

Jméno/Firma
Agentura Salvia, s.r.o.
Pracoviště
Vrané nad Vltavou
Úvazek
Plný, Živnostenský list
Vytvořeno
10. 10. 2024

Pro našeho klienta, stavební společnost se sídlem v Praze, obsazujeme pracovní pozici: Přípravář staveb – hydroizolace, Vrané nad Vltavou.

Co od Vás na danou pozici potřebujeme:

SŠ/VŠ vzdělání stavebního směru

Zkušenosti s přípravou staveb

Dobrou znalost práce na PC, MS Office především Excel

Pečlivost, spolehlivost, samostatnost

Řidičský průkaz sk. B

Pracovní náplň dané pozice:

Příprava staveb

Kompletace podkladů k realizaci akce ve spolupráci s ostatními projektanty

Tendrování cen materiálu a subdodavatelských prací

Objednávky materiálu

Komunikace se stavbyvedoucími a subdodavateli

Účast na kontrolních dnech – 2x týdně (v jednom termínu cca 2-3 střechy střední velikosti, 2 menší akce a 1-2 stavební rekonstrukce menšího rozsahu)

Náš klient na dané pozici nabízí:

Mobilní telefon, PC, stravenkový paušál, 5 týdnů dovolené

Práci na HPP nebo IČ

Zázemí stabilní a prosperující společnosti

Práci v mladém kolektivu