Pracovník/ce ručního mytí vozidel provozovna Praha 9 - Kyje

Jméno/Firma
Autosalon Peugeot Domanský.cz
Pracoviště
Praha
Vytvořeno
10. 10. 2024

Společnost Domanský s.r.o. s více jak 25 letou tradicí je významným prodejcem značek Peugeot, Hyundai, Toyota  a jediným dealerem značky DS v republice. Pro naši pobočku v Praze 9 - Kyje hledáme kolegu/kolegyni na pozici:

Pracovníka ručního mytí vozidel

Náplň práce:

  • Ruční mytí vozidel před předáním zákazníkovi

  • Čištění interiéru vozů

Požadujeme:

  • Pro tuto práci není třeba praxe v oboru,  ale dáme příležitost každému, kdo je spolehlivý a pracovitý

  • Pečlivost - výsledky Vaší práce jsou hned vidět a reprezentují činnost ostatních kolegů

  • Řidičský průkaz B

  • Čistý trestní rejstřík

Nabízíme:

  • zázemí stabilní společnosti

  • možnosti kariérního postupu

  • firemní tarif Vodafone pro celou rodinu

  • slevy na originální náhradní díly

Pokud máte zájem o uvedenou pozici a splňujete dané požadavky, budeme rádi, když se nám ozvete na tel: 773 207 207