Projektový/á manažer/ka

Pracoviště
Třinec
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

  • Třinec

  • Plný úvazek

  • listopad 2024

  • výběrové řízení

Kontaktní osoba

  • Ing. Kateřina Rusnoková

  • projektová manažerka

  • Tel.: 737 837 773

  • E-mail: katerina.rusnokova@trinec.charita.cz

Požadujeme:

  • min. VOŠ vzdělání

  • znalost práce na PC (MS Office)

  • čistý trestní rejstřík

  • řidičský průkaz skupiny B

  • komunikační schopnosti, flexibilita

  • schopnost samostatné práce i týmové spolupráce

  • zodpovědnost, spolehlivost

  • ochota učit se

  • zkušenosti s přípravou žádosti o dotace výhodou

  • zkušenosti s realizací projektů financovaných EU výhodou

  • zkušenosti v organizaci poskytující sociální služby výhodou

Nabízíme:

  • finanční ohodnocení dle mzdového předpisu Charity Třinec, 32 - 33 tis. Kč

  • ucelený systém zaměstnaneckých benefitů /pravidelné odborné vzdělávání, 7 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění/

  • pracovní smlouvu na dobu určitou (1 rok) s možností prodloužení

  • možnost zkráceného úvazku

  • možnost seberealizace

  • předpokládaný nástup listopad 2024

Náplň práce

  • sledování dotačních příležitostí

  • příprava projektových žádostí: zpracování žádostí, kompletace a podání žádosti

  • průběžný a závěrečný monitoring probíhajících projektů

  • vedení evidence projektů

  • jednání s poskytovateli dotací, grantů a darů

  • koordinace a vyplňování statistických ukazatelů poskytovaných ostatním subjektům

  • zpracování žádostí na veřejnou sbírku, průběžná kontrola veřejné sbírky, zpracování průběžného a závěrečného vyúčtování

Strukturovaný životopis zasílejte do 30. 10. 2024 elektronicky na e-mail jobs@trinec.charita.cz.