Údržbář/ka - Elektrikář/ka - NÁBOROVÝ BONUS 100.000 Kč!

Jméno/Firma
KSM Castings CZ, s.r.o.
Pracoviště
Hrádek nad Nisou
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

Pracovní náplň:

  • kontrola a údržba elektrických zařízení (např. tlakových licích strojů, ostřihovacích lisů, obráběcích strojů)

  • odstraňování zjištěných závad při revizích, opravách a při poruchách

  • provádění preventivních kontrol strojů a zařízení

  • orientace v elektrických plánech

Kvalifikace:

  • SOU technického zaměření

  • praxe min. 2 roky (automotive výhodou)

  • vyhláška 50/§6

  • znalost průmyslových automatů Siemens podmínkou

Požadujeme:

  • technické znalosti a myšlení

  • zodpovědný přístup k práci

  • flexibilita a ochota učit se nové věci

  • schopnost pracovat v týmu a v nepřetržitém provozu

Nabízíme:

  • náborový bonus ve výši 100.000 Kč

  • podporu odborného vzdělání a osobního rozvoje

  • nadstandardní příplatky

  • příspěvek na dopravu

  • závodní stravování

  • zaměstnanecké výhody (např. 5 týdnů dovolené, podporu rodinného života, volnočasových a sportovních aktivit, a další)

Těšíme se na Vás v Hrádku nad Nisou!