SOUDNÍ VYKONAVATEL/KA

Jméno/Firma
Okresní soud Praha - východ
Pracoviště
Praha
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

Náplň práce:

- zajišťování činností při výkonu rozhodnutí dle příslušných předpisů, činnosti spojené s realizací prodeje movitých věcí, vyklizení nemovitosti apod.

- realizace výkonu předběžných opatření (vykázáním určené osoby ze společného obydlí, odnětí nezletilého dítěte ve spolupráci s OSPOD

- doručování písemností

-  plnění dalších úkolů dle pokynů zadaných nadřízených zaměstnancem

-  používání vozidla při plnění služebních úkolů

-  přeprava ve vozidle osob uvedených v příkazu k jízdě,

Požadujeme:

- SŠ, střední vzdělání s výučním listem i maturitní zkouškou

-  počítačové znalosti (Microsoft office – uživatelská úroveň)

-   odpovědný přístup ke svěřené agendě, organizační schopnosti a schopnost týmové spolupráce

-  časová flexibilita

-  odolnost vůči střesu a zátěži

-  dobré komunikační schopnosti

-  řidičský průkaz skupiny B

-  zdravotní způsobilost

-  trestní bezúhonnost

-  práce na obdobné pozici výhodou

- spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost

Nabízíme:

9. platová třída dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě (plat dle délky praxe.

-  Stravenkový paušál v hodnotě 115,- Kč/denně, 25 dnů dovolené/ročně, 6 dní/ročně indispoziční volno, pružná pracovní doba, příspěvek na produkty spoření na stáří 300,-Kč/měsíčně, vzdělávání v rámci justiční akademie, možnost přiznání osobního příplatku a odměn dle dosažených pracovních výsledků

Doplňující informace:

- kontaktní údaje pro zasílání CV,  e-mail: pklusackova@osoud.phav.justice.cz tel.: 221729382

- termín nástupu od 1.11.2024 nebo po domluvě

-  jedná se o pracovní poměr na dobu určitou