HLAVNÍ ÚČETNÍ (60-80.000 Kč)

Jméno/Firma
Advantage Consulting, s.r.o.
Pracoviště
Praha
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Bankovnictví
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

O nás

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

O nás

Máte zkušenosti jako hlavní účetní z velké nebo korporátní spolenčnosti? Máte znalost anglického jazyka a ovládáte system SAP? Chcete pracovat pro zavedenou mezinárodní společnost a být součástí stabilního účetního týmu, který táhne za jeden provaz?

Pro našeho klienta hledáme posilu účetního oddělení na pozici:

Náplň práce:

* Vedení kompletního účetnictví, (účetní, daňové, finanční a majetkové případy)

* Účtování faktur, zpracování DPH, zpracování statistických výkazů

* Tvorba měsíčních a ročních účetních uzávěrek

* Příprava podkladů pro interní i externí audity

* Spolupráce na tvorbě směrnic a spolupráce s ostatními kolegy

Co od Vás očekáváme:

* VŠ ekonomického směru

* Praxe v oblasti účetnictví, ideálně na pozici hlavní účetní

* Pokročilá znalost MS Excel, SAP

* Komunikativní znalost anglického jazyka

Co Vám můžeme nabídnout:

* 25 dní dovolené

* Sick days
* Pravidelné bonusy
* Příspěvek na stravování
* Multisport karta

* Možnost vzdělávání a školení

* Po zaučení a domluvě možnost občasného home office
* Finanční stabilitu mezinárodní společnosti
* Příjemné pracovní prostředí

* Možnost nástupu IHNED nebo dohodou
* Místo výkonu práce: Praha 4

Benefity

  • Práce z domova
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Parkoviště