Production Manager - Vedoucí výroby (m/ž)

Jméno/Firma
GQsystems Czech s.r.o.
Pracoviště
Vysočina
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Personalistika a HR
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

O nás

GQ interim solutions je mezinárodní společnost dodávající interim specialisty do všech oblastí průmyslové výroby se zaměřením na automobilový průmysl po celé Evropě. Na trhu působíme již 11 let a spolupracujeme se zkušenými profesionály od středních techniků až po top manažery, kteří jsou schopni se v krátké době zapojit do projektu klienta a vyplnit mezeru mezi zkušeným odborníkem.

Náplň práce:

  • Dozor nad dodržováním kvalitativních standardů v souladu s normami a požadavky na bezpečnost potravin HACCP, ISO.
  • Vyhledávat a implementovat nové způsoby zefektivnění výroby, snižování výrobních nákladů a optimalizaci zdrojů.
  • Řídit a koordinovat pracovníky ve výrobě.
  • Sestavovat a dodržovat výrobní harmonogramy dle potřeb společnosti a požadavků zákazníků.
  • Spolupracovat s údržbovým a technickým oddělením.
  • Koordinovat nákup a správu zásob surovin potřebných pro plynulý chod výroby.
  • Udržovat aktivní vztahy s klíčovými zákazníky a dodavateli surovin.
  • Zajistit, aby všechny výrobní procesy a produkty byly v souladu s platnou legislativou v oblasti potravinářství.
  • Pravidelně vypracovávat zprávy o výsledcích výroby, analýzách a navrhovaných opatřeních pro vedení společnosti.
  • Zkušenosti s řízením výroby v potravinářském průmyslu, ideálně v oblasti pekárenské výroby.

Co od Vás očekáváme:

  • Zkušenosti s vedením týmu a řízením výrobních procesů alespoň 3-5 let
  • Schopnost plánovat a organizovat výrobu a výrobní procesy
  • Schopnost úspěšně řídit výrobu a s tím související projekty
  • Schopnost řešit problémy a najít efektivní řešení
  • Aktivní komunikace v angličtině
  • Výborné komunikační schopnosti a příjemné vystupování
  • Schopnost motivovat ostatní
  • Znalost výrobních procesů a technologií
  • Lídra, který umí vést ostatní, rozvíjet je a dosahovat s nimi plánovaných výsledků
  • Týmového hráče, který je schopen vnímat příležitosti a nebojí se akvizic

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Nadstandardní ohodnocení

Pokud Vás nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat prostřednctvím odpovědního formuláře.