Servisní mechanik čerpací techniky

Jméno/Firma
SUSPRO s.r.o.
Pracoviště
Boršická 143, Hluk
Profese
Služby
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

O nás

Zavedená Inženýrsko - realizační společnost s působností v Čechách a na Slovensku. Hledáme spolehlivého servisního mechanika pro čerpací techniku do stabilního kolektivu.

Co vás čeká:

•             Práce na opravách a diagnostice čerpadel

•             Diagnostika - zjištění závad čerpadel

•             Kompletace a testování čerpadel

•             Týmová práce s vedoucím servisu

•             Servisní opravy u zákazníka a na dílně

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

•             Minimálně výuční list, případně středoškolské vzdělání s maturitou

•             Zájem o technické a technologické novinky

•             ŘP skupiny B a ochotu občas cestovat

•             Výhodou bude, pokud budete mít zkušenost

Co Vám můžeme nabídnout:

•             Plat 28 000 - 35 000 Kč

•             Benefity

•             Flexibilní dobu

•             Příspěvek na penzijní připojištění

Benefity

  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí
  • Parkoviště