Kecka na plný úvazek v Poptávej.cz

Jméno/Firma
iFORO Group, s.r.o.
Pracoviště
Česká republika
Profese
Administrativa
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

O nás

Jsme rychle rozvíjející se internetová služba Poptávej.cz a naší hlavní činností je hledání nových zákazníků pro malé a střední podniky. Naši službu aktivně využívají tisíce spokojených zákazníků z celé ČR. Vaším úkolem bude zejména komunikace se zákazníky.

Náplň práce:

  • Baví tě komunikace s lidmi, ale nechceš pracovat v callcentru, kde ti systém vytáčí jedno číslo za druhým?
  • Nevadí ti komunikace po telefonu, ale nechceš volat studené kontakty, kde tě většina lidí odmítne už po představení?
  • Nevadí ti pracovat v týmu, ale nechceš mít okolo sebe 50 dalších kolegů, se kterými se budeš v kanceláři překřikovat?
  • Chceš si vydělat skvělé peníze, ale nechceš mít cíle, které nelze splnit a odejít tak se základem?
  • Víš, že máš zodpovědnost, odvést kvalitní práci, ale nechceš, aby tě šéf s nedůvěrou hlídal na každém kroku?

Co od Vás očekáváme:

Pokud jsi ambiciózní, chceš v životě změnu, posunout se v kariéře a získat nové zkušenosti ve firmě, kde si tě budou vážit a za dobře odvedenou práci skvěle zaplatí, dej nám na sebe kontakt, my se ti obratem ozveme a domluvíme na osobní schůzce, kde vše detailně probereme a ukážeme.

A jaké další výhody si užívají tví potenciální budoucí kolegové?

  • Zázemí moderní kanceláře v centru Pardubic
  • Skvělá školení zaměřená např. na osobní rozvoj, prodejní dovednosti…
  • Mzdu min 35 000 Kč
  • Flexibilní pracovní dobu, v rámci níž májí možnost si svobodně organizovat pracovní den
  • Možnost pracovat z domova
  • Práci na HPP
  • Stravenkový paušál, poukázky LIDL/ALZA, notebook, sickdays a mnoho dalšího….

Benefity

  • Práce z domova
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Občerstvení na pracovišti