SERVISNÍ TECHNIK pro ČR a zahraničí

Jméno/Firma
OS Kredit, spol. s.r.o.
Pracoviště
Slavkov
Vytvořeno
10. 10. 2024

Pojďte pracovat pro mezinárodní společnost zabývající se výrobou skladovacích zařízení a pojízdných regálových systémů, která působí na trhu již 30 let a dodává výrobky do celého světa!

Více informací o naší firmě a volných pracovních místech naleznete zde: https://www.kredit.cz/kariera/volna-pracovni-mista/

Vaše pracovní náplň:

  • Opravy a údržba automatizovaných regálových systémů

  • Práce u zákazníků v České republice a v zahraničí (EU) - za výjezdy obdržíte cestovní náhrady v EUR podle země výjezdu a mnoho dalších příplatků dle Zákoníku práce + bonusy

  • Předpoklady: Vzdělání v oboru elektrotechnika nebo umožňujícího absolvování vyhlášky č. 50/78 sb., paragraf 6 je výhodou

  • ŘP sk. B (aktivní řidič) a ochota cestovat

  • Nadstandardní platové ohodnocení

  • Rádi Vám sdělíme bližsí informace na tel. čísle +420 725 075 477

    Dále vám nabízíme:

    • Zázemí ve stabilní mezinárodní společnosti a profesní růst

    • Nadstandardní finanční ohodnocení odpovídající Vaším zkušenostem

    • Příspíváme na stravování v areálu firmy

    • Finanční odměny za životní a pracovní jubilea

    • Zvýhodněný telefonní tarif

    • Vzdělávací programy a školení

    • Finanční odměny za zlepšovací návrhy

    • Vánoční balíčky a prémie