Flexibilní montér - Bavorsko, blízko hranic - možno IHNED

Jméno/Firma
CP Montage s.r.o.
Pracoviště
Plzeň
Úvazek
Plný, Živnostenský list
Vytvořeno
10. 10. 2024

Rozšiřujeme náš tým pracovníků v Německu! Právě nyní hledáme flexibilní montéry (jednotlivce nebo dvojice) pro práci Bavorsku v okruhu 100 km od Rozvadova.

Náplň práce:

Flexibilní montážní nasazení v logických centrech, montáž kovových konstrukcí pro haly, fasády a střechy dle projektové dokumentace.

Požadujeme:

- vlastní automobil a řidičský průkaz (NEZBYTNÉ pro dojíždění)

- základní znalost NJ

- bydliště v Plzeňském, Ústeckém, Karlovarském nebo Středočeském kraji nebo v Praze (uchazeči z jiných lokalit nebudou akceptováni)

- praxi nebo vyučení v oboru

Nabízíme:

- v základu 3 200 EUR měsíčně

- nástup dle domluvy

- týdenní výplatu odměny (peníze na účtu po každém odpracovaném týdnu hned v pondělí)

- práci na ŽL (pokud jej však nemáš, pomůžeme ti vše kompletně zařídit)

- zajištěné ubytování rodinného typu

- zajištění všech potřebných dokumentů

- pracovní oblečení značky Strauss

Zaujala tě naše nabídka? Zavolej nám na tel. č. 723168359 a domluv si schůzku v naší plzeňské kanceláři