Hledáme uklízečku společných prostor

Jméno/Firma
Úklidové služby Jiřina Straková
Pracoviště
Ostrava
Úvazek
Brigáda
Vytvořeno
10. 10. 2024

Hledáte stabilní práci s pravidelným příjmem a příjemným pracovním prostředím? Přidejte se k našemu týmu!

Náplň práce:

  • Pravidelný úklid společných prostor v panelových domech (chodby, schodiště, vstupní prostory)

  • Vytírání podlah, údržba výtahů a další úklidové činnosti

  • Údržba pořádku a čistoty v přidělených objektech

Požadujeme:

  • Spolehlivost a pečlivost

  • Samostatnost a zodpovědný přístup k práci

  • Zkušenosti s úklidem výhodou, nikoliv podmínkou

  • Časovou flexibilitu

Nabízíme:

  • Stabilní brigádu na dohodu o provedení práce

  • Pravidelný měsíční příjem

  • Přátelský kolektiv a příjemné pracovní prostředí

  • Možnost dlouhodobé spolupráce

  • Pracovní pomůcky

Místo výkonu práce: Ostrava Hrabůvka, Dubina a Centrum

Pokud máte zájem o tuto pozici a splňujete naše požadavky, neváhejte a kontaktujte nás na telefonním čísle +420 777 250 306 nebo e-mailem: strakovajirina@seznam.cz.

Těšíme se na vaši odpověď!