Montážní a servisní technik (ranní směna)

Jméno/Firma
JaP-Jacina s.r.o.
Pracoviště
Brno
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

Koho hledáme?

Hledáme manuálně zručného a pracovitého člověka, který spolu s kolegou vytvoří dobrou partu a budou zajišťovat montáž, servis vratové a nakládací techniky, protipovodňových a protipožárních systémů.

  • Uchazeč by měl mít svářečský průkaz (CO2/MAG) a praxi ve svařování či v zámečnické činnosti.

  • Neplatná osvědčení nebo průkazy nevadí - zajistíme jejich obnovení.

  • Naším požadavkem je také znalost orientace ve výkresové výrobní dokumentaci.

  • Podmínkou je trestní bezúhonnost uchazeče a řidičský průkaz sk. B.

  • Požadujeme také zájem o dlouhodobé a stabilní zaměstnání.

Co vás čeká?

  • montáže a servis produktů z výrobního a obchodního sortimentu firmy

  • uvedení instalovaného zařízení do provozu a zkouška funkčnosti

  • komunikace se zákazníky a zaškolování obsluhy zařízení

  • účast na školeních pro zdokonalení se v oboru

  • práce na ranní směnu, občasné držení pohotovsti

  • pracovní smlouva na dobu neurčitou

  • služební pohotovostní automobil, mobilní telefon, tablet a veškeré pracovní vybavení, pomůcky a pracovní oblečení

Co vám nabízíme?

  • zázemí prosperující společnosti a stabilní dlouhodobé zaměstnání

  • motivující mzdové ohodnocení a možnost osobního a finančního růstu

  • zajímavou práci v malém kolektivu

  • plán zaškolení na pracovní pozici, který Vám pomůže v prvních měsících

  • zaměstnanecké výhody a benefity

  • vzdělávací kurzy a školení

Informace o pozici

Typ úvazku Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru Na dobu neurčitou

Benefity Bonusy/prémie, Firemní akce, Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování

Požadované vzdělání Odborné vyučení bez maturity

Zadavatel JaP - Jacina, s.r.o.

Místo pracoviště Sokolova 696/32, 61900, Brno - Horní Heršpice, okres Brno-město, Česká republika

Kontakt

JaP - Jacina, s.r.o.

Šárka Málová

Nákladní 1486

295 01 Mnichovo Hradiště

Česká republika

731 661 187