Referent skladu

Jméno/Firma
JaP-Jacina s.r.o.
Pracoviště
Mnichovo Hradiště
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

Koho hledáme?

Hledáme zodpovědného a samostatného člověka, který bude mít na starosti vyřizování objednávek z e-shopu, obsluhu zákazníků, vyřizování emailů a nedílnou součástí je výdej zboží ze skladu, balení a příprava zásilek k expedici. Uchazeč by měl mít zkušenosti s prací ve skladu, znalost skladového hospodářství a práce s PC (skladovými IS) a být i trochu fyzicky zdatný protože zboží bude naskladňovat i vyskladňovat.

Co vás čeká?

  • příjem zboží od dodavatelů, vstupní kontrola a uskladnění zboží

  • skladová evidence

  • výdej a expedice zboží a materiálu dle požadavků

  • balení zásilek a jejich předávání přepravním službám

  • evidence skladových pohybů v informačním systému

  • základní technická podpora zákazníků

  • pouze ranní směna a pracovní doba od 7:00 do 15:30

Co vám nabízíme?

  • motivující mzdové ohodnocení

  • roční odměny a dny dovolené navíc při dobrém hospodářském výsledku firmy

  • zaměstnanecké výhody a benefity (příspěvek na obědy/stravenky, věrnostní příplatky, aj.)

  • zázemí prosperující společnosti s historií a budoucností, stabilní dlouhodobé zaměstnání

  • moderní prostory a pracovní vybavení, vlastní kantýna a 3 dodavatelé obědů v Mnichově Hradišti

  • příležitost k osobnímu i profesnímu rozvoji, možnost kariérního růstu v rámci společnosti

  • plán zaškolení na pracovní pozici, který Vám pomůže v prvních měsících

  • firemní akce a aktivity pro stmelení kolektivu

  • vzdělávací kurzy a školení

  • odměnu za doporučení nového kolegy na naše otevřené pozice

Informace o pozici

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Typ úvazku Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru Na dobu neurčitou

Benefity Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování

Požadované vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel JaP - Jacina, s.r.o.

Místo pracoviště Nákladní 1486, 29501, Mnichovo Hradiště, okres Mladá Boleslav, Česká republika

Kontakt

JaP - Jacina, s.r.o.

Šárka Málová

Nákladní 1486

295 01 Mnichovo Hradiště

Česká republika

731 661 187