Vychovatel/ka v domově mládeže

Jméno/Firma
Domov mládeže a školní jídelna, Praha 9, Lovosická 42
Pracoviště
Praha
Vytvořeno
10. 10. 2024

Jsme domovem mladeze, ktery se snazi byt druhym domovem pro zaky a studenty z cele CR (i zahranici) studujici v Praze. Snazime se jim poskytnout pratelsky a individualni pristup, prijemne prostredi a pestrou nabidku aktivit pro volny cas. Nyní hledáme nového kolegu/novou kolegyni, kteří by se s námi na této práci se žáky a studenty chtěli podílet.

Forma práce: plný úvazek, 40hod./týdně, převážně odpolední směny

Místo: Domov mládeže a školní jídelna Lovosická, Praha 9 - Střížkov

Popis pracovní pozice

  • Vedení a organizace výchovné skupiny - pestrá práce s různými věkovými skupinami (SŠ, SOŠ, SOU, VOŠ)

  • Organizace volnočasových aktivit

  • Vedení pedagogické dokumentace

  • Motivace žáků a studentů k realizaci cílů, seberealizaci

  • Pomoc a podpora žáků a studentů při adaptaci a v náročných situacích

  • Individuální přístup k žákům a studentům

Požadujeme:

  • Min. středoškolské pedagogické vzdělání

  • Občanskou bezúhonnost, zdravotní způsobilost

  • Pracovní hodnocení z posledního pracoviště výhodou

  • PC gramotnost dobré úrovně

  • Samostatnost, aktivní přístup, zodpovědnost

  • Zkušenost z pedagogicko-výchovné práce výhodou

  • Hledáme spolupracovníka na plný úvazek a dlouhodobou spolupráci U

  • vítáme zkušenosti v práci s mládeží, s pořádáním sportovních a kulturních akcí, znalost cizích jazyků aj.

Nabízíme:

  • Práci v moderním pedagogicko-výchovném zařízení

  • Systém odborného zapracování

  • Pozitivní klima pracovního prostředí

  • Podporu v procesu celoživotního vzdělávání

  • Odpovídající platové zařazení - dle platových tabulek

  • Výbornou dostupnost z MHD

Nástup: říjen 2024

Pokud vás tato nabídka zaujala, zašlete svůj motivační dopis a strukturovaný životopis.

Děkujeme.