PROJEKTANT VENKOVNÍCH VEDENÍ

Jméno/Firma
PROFI EMG, s.r.o.
Pracoviště
Česká republika
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

Přijmeme projektanty venkovních vedení

Pro naše středisko Projekce venkovních vedení se sídlem v Praze přijmeme projektanty venkovních vedení.

Pracovní vztah: HPP

Vhodné i pro absolventy (zaškolení)

Pracoviště: Praha

Nástup: ihned, případně dle dohody

Náplň práce

  • projektová činnost při návrhu venkovních vedení (kresba, výpočty, texty)

  • součinnost při projednání stavby pro povolení stavby, jednání s orgány státní správy, organizacemi a správci inženýrských sítí

Požadujeme:

  • SŠ / VŠ vzdělání v technického směru

  • velmi dobrá práce na PC - ACAD (popř. Microstation), Word, Excel

  • dobrá verbální komunikace

  • pečlivý a zodpovědný přístup k práci, spolehlivost, časová flexibilita

  • ŘP. sk. B, ochota cestovat

Nabízíme:

  • zajímavá práce ve stabilní společnosti v oblasti energetiky

  • motivující finanční ohodnocení

  • zaměstnanecké benefity, 5 týdnů dovolené

  • možnost odborného růstu v rámci aktivit zaměstnavatele

  • příjemné pracovní prostředí

Tato pozice vás zaujala?

Kontaktujte nás