OBSLUHA PLNÍCÍ LINKY

Jméno/Firma
GASTRO - MENU EXPRESS, a.s.
Pracoviště
Třinec
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

Náplň práce:

  • Zodpovědnost za chod plnící linky a koordinaci ostatních pracovníků na lince

  • Obsluha plnící linky, zodpovědnost za dodržování výrobních postupů při plnění vyrobeného produktu do obalů ve stanovených gramážích

  • Kontrola vyrobených produktů

  • Dodržování bezpečnosti a hygieny při výrobě

  • Vedení evidence výrobků

Očekáváme:

  • SŠ s vyučením nebo maturitou

  • Uživatelskou znalost práce s PC

  • Uvítáme zkušenost s potravinářským provozem, popř. praxi jako strojník nebo operátor výroby v jiném odvětví

Nabízíme:

  • Práci na HPP

  • Mzda 26 000 Kč/měsíc

  • Roční bonusy - výše dle odpracovaných let

  • 25 dní dovolené (5 dní nad zákonný rámec)

  • Stravenky v hodnotě 100 Kč/ směna

  • Slevy na firemní produkty

  • Čaj a káva na pracovišti zdarma

Pracovní zkušenosti na obdobné pozici jsou výhodou, ne však podmínkou. Rádi Vás zaučíme.

Pokud budete chtít, můžete se k nám přidat ihned nebo se na termínu nástupu dohodneme.

Zaujala Vás nabídka? Těšíme se na Váš životopis - ten zašlete prosím na email: nabor@gastromenu.cz

Tel.: +420 558 329 268