VEDOUCÍ SMĚNY

Jméno/Firma
GASTRO - MENU EXPRESS, a.s.
Pracoviště
Třinec
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

Náplň práce:

  • Plánování a řízení výroby ve dvousměnném provozu

  • Vedení 20-25 podřízených pracovníků

  • Zodpovědnost za dodržování výrobních postupů

  • Vedení příslušné dokumentace

  • Dodržování interních nařízení a HACCP

  • Reportování nadřízeným

Očekáváme:

  • SŠ vzdělání s maturitou

  • Znalosti z oblasti výroby potravin - technologie, suroviny

  • Zkušenosti z provozu v potravinářské výrobě

  • Znalost hygienických a sanitačních zásad ve výrobě potravin

  • Schopnost motivovat svěřený tým a být přirozenou autoritou

  • Dobrou organizaci práce

  • Samostatné operativní rozhodování v neplánovaných situacích

  • Uživatelskou znalost práce s PC (MS Office, apod.),

  • Samostatnost, spolehlivost, odolnost vůči stresu, vysoké pracovní nasazení, odpovědný přístup k práci

Nabízíme:

  • Práci na HPP

  • Pracovní doba PO - PÁ (ranní a odpolední směny), víkendy volné

  • Mzdu dle Vašich zkušeností

  • Osobní ohodnocení po zaučení

  • 2x ročně bonus, výše dle odpracovaných let (1000 - 7000Kč)

  • 25 dní dovolené

  • Stravenky v hodnotě 100,-/směna

  • Slevy na firemní produkty

  • Výuka cizích jazyků

Pracovní zkušenosti na obdobné pozici jsou výhodou, ne však podmínkou. Rádi Vás zaučíme.

Pokud budete chtít, můžete se k nám přidat ihned nebo se na termínu nástupu dohodneme.

Zaujala Vás nabídka? Těšíme se na Váš životopis - ten zašlete prosím na email: nabor@gastromenu.cz

Tel.: +420 558 329 268