HLAVNÍ ZOOTECHNIK

Jméno/Firma
Zemědělské družstvo Mořina
Pracoviště
Mořina
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

Pracovní poměr:

  • hlavní pracovní poměr

Náplň práce:

  • vedení, řízení kolektivu zootechniků

  • zajištění chodu jednotlivých středisek

  • objednávání komodit, přípravků, atd.

  • vedení evidence, dotací, legislativy

  • hlídání zákonných předpisů a nařízeních

  • komunikace s dotčenými orgány

  • řízení chovu skotu - inseminační plány, obraty stáda, technologie skotu

Požadujeme:

  • středoškolské vzdělání s maturitou, znalost českého jazyka na úrovni rodilého mluvčího

  • kladný vztah ke zvířatům, pečlivost

  • řidičský průkaz skupiny B, skupina T výhodou

  • znalost práce na PC

  • samostatnost, časovou flexibilitu, komunikační dovednosti, organizační schopnosti

Nabízíme:

  • moderní zázemí rozvíjející se zemědělské společnosti

  • zázemí finančně stabilní společnosti

  • platové ohodnocení v závislosti na kvalitě odvedené práce

  • příspěvek na stravování

  • příspěvek na penzijní připojištění

  • příspěvek na dopravu

  • příspěvek na pracovní oblečení a jeho údržbu

  • možnost náborového příspěvku

  • možnost služebního bytu vázaného pracovní smlouvou

Nástup možný ihned

Kontaktní osoba:

Ing. Jakub Červenka

cervenka@zdmorina.cz

602620646