Servisní technik

Jméno/Firma
Stamed s.r.o.
Pracoviště
Zruč-Senec
Vytvořeno
10. 10. 2024

Společnost, působící jako distributor a dodavatel technologií pro nemocnice a zařízení sociální péče, přijme technika pro servis a montáž zdravotnických pomůcek a přístrojů.

Požadavky na pracovní pozici:

  • SŠ vzdělání elektrotechnického směru

  • Praxe na obdobné pozici výhodou

  • Vyhláška č. 50/1978 Sb. výhodou (lze dodělat v průběhu zaměstnání)

  • ŘP skupina B

  • Samostatnost, spolehlivost a manuální zručnost

Náplň práce:

  • Opravy a pravidelné kontroly zdravotnických přístrojů dodaných zákazníkům

  • Montáže a instalace větších celků zdravotnických pomůcek do domovů pro seniory a do nemocnic

  • Předpokládá se provádění prací v provozovnách zákazníků i v dílně společnosti

Nabízíme:

  • Zaměstnání na HPP u renomované společnosti s významným postavením na trhu

  • Odbornou práci s přístroji pro zdravotnictví

  • Možnost profesní růst, účast na školeních

  • Motivující platové ohodnocení, flexibilní pracovní doba

  • Služební automobil i k soukromému použití

  • Telefon, notebook

  • 5 týdnů dovolené

  • Roční prémie

Více informací na:

Michal Podzimek

tel.: 603 576 209

podzimek@stamed.cz