Produktový manažer_kosmetický průmysl

Jméno/Firma
Lead - Project Advices s.r.o.
Pracoviště
Brno
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Prodej a obchod
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

O nás

Regionální agentura práce s vlastním zázemím kamenné kanceláře v centru Brna, působící také v rámci náboru na severní Moravě a středních Čechách. Zaměřením realizace v oblasti automobilového průmyslu, logistiky, výroby včetně náboru specialistů / TPH pozic s přesahem do TOP managementu a vývoje. Nabídka práce na zkrácený úvazek i HPP dle individuální potřeby uchazeče o zaměstnání. Možnost dlouhodobé spolupráce s podporou náboru po celou dobu kandidáta do nástupu ke konkrétnímu zaměstnavateli.

O nás

Pro našeho klienta, partnera v oblasti špičkové kosmetiky a byznysu, hledáme zkušeného kandidáta na pozici Product Manager pro skin care produkty. Hledáme uchazeče z Brna či Prahy.

Jako Product Manager skin care budete součástí týmu, který se věnuje objevování pozoruhodných značek a provází je na jejich cestě k úspěchu. S ohledem na stávající míru růstu a snahu o inovace se nyní snažíme posílit náš produktový tým o zkušeného produktového manažera s vášní pro skin care kosmetiku.

Náplň práce:

  • Zodpovědnost za udržování a rozvoj daného portfolia v oblasti krásy.

  • Komplexní vedení projektů od vývoje produktu přes business plán s náklady a marží až po bod, kdy je produkt na skladě.

  • Sledování analýz prodejů svých produktů a zodpovědnost za jejich skladové zásoby.

Co od Vás očekáváme:

  • Zkušenost s product developmentem skin care produktu podmínkou (min. 2 roky).

  • Schopnost řešení krizových situací, silné analytické myšlení.

  • Adaptilnost a organizovanost.

  • Vysoká míra samostatnosti a zodpovědnosti za vlastní projekty.

  • Týmový duch a schopnost efektivní komunikace.

  • Výhodou pro vás bude:

  • Zkušenosti s produkty skin care.

  • Znalost aktuálních trendů v kosmetickém průmyslu.

  • Dřívější zkušenosti s vývojem produktů v kosmetickém průmyslu.

  • Znalost základních chemických postupů.

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Smlouvu na dobu neurčitou s konkurenceschopným platem.

  • Flexibilitu v pracovní době a možnost občasné práce z domova.

  • Pravidelné školení a rozvojové programy.

  • Firemní benefity včetně příspěvku na stravování a Multisport karty.

Místo výkonu práce: PRAHA nebo BRNO

Pokud vás tato pozice zaujala a chcete se přidat k našemu týmu, neváhejte nám poslat svůj životopis. Těšíme se na setkání s vámi!

Benefity

  • Práce z domova
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování
  • Parkoviště