Obsluha bistra WAF-WAF - OC PALLADIUM - až 38 000 Kč/měs.

Jméno/Firma
Waf-Waf Group s.r.o.
Pracoviště
Praha
Úvazek
Plný, Zkrácený
Profese
Gastronomie a pohostinství
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

O nás

Náš koncept se zaměřuje na výrobu vaflí, palačinek a lívanců či milkshake ve velmi originálním pojetí. Našim hlavním mottem je #radostprovsechny a to budeme očekávat i od Vás. Ať už připravujete naše produkty a nebo pracujete na pokladně a komunikujete se zákazníky.

Více informací o společnosti také naleznete na: www.waf-waf.cz

Náplň práce:

  • příprava sladkých a slaných produktů
  • práce v rámci provozu a chodu pobočky Waf-Waf
  • práce na pokladně a obsluha zákazníků

Co od Vás očekáváme:

Budeme očekávat pracovitou a milou osobu, která bude přínosem pro celý náš tým. Výhodou bude, pokud budete mít zkušenosti z gastro provozu.

Co Vám můžeme nabídnout:

Při práci na HPP Vám můžeme nabídnout až 38 000 Kč / měsíc. Máme zájem o dlouhodobou spolupráci a také o to, že Vaše mzda bude růst, stejně jako naše rozšiřující se společnost.

Dále také nabízíme:

  • pracovní oblečení
  • finanční odměny za zaměstnance měsíce
  • možnost stravování z naší nabídky
  • multisport karta

Benefity

  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba