Manažer servisního oddělení (45-55.000 Kč)

Jméno/Firma
Advantage Consulting, s.r.o.
Pracoviště
Brno
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Administrativa
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

O nás

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

O nás

Máte manažerské a organizační schopnosti z oblasti servisu? Snadno vyřešíte například zákaznické reklamace anglicky? Tak jste tady správně! Zašlete nám svůj životopis. Brněnská společnost nabírá do svého týmu:

MANAŽER SERVISNÍHO ODDĚELNÍ (45-55.000 KČ)

Náplň práce:

* Řízení servisního oddělení
* Organizace a plánování servisních zakázek
* Zajištění včasnosti a kvality prováděných služeb
* Řešení reklamací
* Komunikace se zákazníky a dodavateli
* Vedení evidencí a reporting

Co od Vás očekáváme:

* Min. SŠ vzdělání
* Zkušenosti s vedením lidí a delegováním úkolů
* Přehled v oblasti servisu spalovacích motorů
* Komunikativní znalost AJ
* Organizační schopnosti a zodpovědnost
* ŘP sk. B

Co Vám můžeme nabídnout:

* 5 týdnů dovolené
* Bonusy a prémie
* Vzdělávací kurzy a školení
* Mobil a notebook
* Příspěvek na stravné

* Lokalitu: Brno

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí