Mobilní technik

Jméno/Firma
Auto Strž CZ a.s.
Pracoviště
Praha
Profese
Administrativa
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

O nás

Jsme autorizovaný servisní partner značky Škoda.

Pro své klienty zajišťujeme prodejní, servisní služby i pomoc při řešení dopravních nehod.

Do našeho týmu hledáme posilu na pozici mobilního technika/techničky.

Náplň práce:

  • Péče o nové i stávající zákazníky při dopravní nehodě
  • Zajištění bezpečnosti místa dopravní nehody, odtahu a následného servisu
  • Dohled na dodržení zákonného postupu
  • Kompletní vyřízení a likvidace škodní události

Co od Vás očekáváme:

  • Perfektní komunikační schopnosti
  • Zkušenosti s klientským servisem výhodou (např. obchodní zástupce)
  • Inteligentní projev a příjemné vystupování
  • ŘP skupiny B - aktivní řidič
  • Místopisná znalost Prahy

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Po zkušební době práci na HPP
  • Fixní plat + odměny (30 - 80 000 tis./měs.)
  • Služební vůz i k soukromým účelům
  • Služební telefon

Benefity

  • Finanční bonusy / prémie
  • Pružná pracovní doba
  • Služební auto
  • Přátelské prostředí
  • Parkoviště