Skladník

Jméno/Firma
HR Direct s.r.o.
Pracoviště
Bakov nad Jizerou
Profese
Doprava , logistika a zásobování
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

O nás

Působíme dlouhodobě nejen v naší domovské Mladé Boleslavi a Praze, ale také ve všech krajích České republiky a v části EU. Našimi klienty jsou přední mezinárodní společnosti, ale také stabilní a prosperující české firmy. Zaměřujeme se na to, aby cesty při hledání nových zaměstnanců a naplňující práce byly co nejsnazší a nejpříjemnější a brzy k sobě dovedly ty, kteří k sobě patří. Můžete se na nás obrátit kdykoliv zvažujete profesní změnu. Nabízíme Vám profesionalitu, vstřícný a přátelský přístup a vysokou etiku.

Pro menší výrobní společnost hledáme kandidáty do oblasti skladování a expedice.

_Co bude Vaším úkolem?_

  • Příjem materiálu
  • Navážení materiálu a prázdných obalů do výroby
  • Zasklaňování a vychystávky výrobků
  • Kontrola nakládky
  • Spolupráce s expedicí

_Jaké požadavky byste měl/a splňovat?_

  • VZV oprávnění
  • Spolehlivost, samostatnost
  • Praxe na obdobné pozici
  • Ochota práce ve směnném provozu
  • Místem výkonu práce je Bakov nad Jizerou, pokud nebydlíte v této lokalitě, je třeba být schopen se do zaměstnání dopravit jinak než hromadnou dopravou

Pracovní smlouva se sjednává na dobu určitou – 6 měsíců s 3 měsíční zkušební dobou. Po vzájemné dohodě možné prodloužení o dalších 6 měsíců a po 1 roce smlouva na dobu neurčitou.