Montážní a servisní technik (m/ž) - mzda až 50 000 Kč

Jméno/Firma
TIES, s.r.o.
Pracoviště
třída 3. května 910, Malenovice
Profese
Řemeslné a manuální práce
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

O nás

Firma zabývající se montáží a servisem průmyslových vrat a nakládací techniky, hledá kolegu pro montáže a servisy na pozici - montážní a servisní technik . Montujeme a servisujeme zařízení v celé ČR i na Slovensku.

Náplň práce:

  •  montáže a opravy vrat, požárních uzávěrů, hydraulických můstků atd.
  •  pravidelné servisní prohlídky a údržba namontovaných zařízení
  •  spouštění namontovaných zařízení do provozu
  •  záruční i pozáruční servis

Co od Vás očekáváme:

  • fyzickou zdatnost
  • časovou flexibilitu
  • technické myšlení a selský rozum
  • skutečný zájem o obor
  • samostatnost, iniciativu a ochotu neustále se vzdělávat a zlepšovat
  • řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič
  • trestní bezúhonnost

- vyhláška 50/1978, § 6 (výhodou, ale ne podmínkou)

Co Vám můžeme nabídnout:

  • férové a vysoce motivační finanční ohodnocení
  • příspěvek na stravování
  • možnost práce na HPP nebo na IČ
  • volné víkendy

www.vrata-ties.cz

Benefity

  • Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na stravování