Policista/ka v Pardubicích náborák 75.000 Kč

Jméno/Firma
Krajské ředitelství policie…
Pracoviště
Pardubice
Profese
Ostraha a bezpečnost
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

O nás

Policie České republiky je jednotný ozbrojený bezpečnostní sbor zřízený zákonem České národní rady ze dne 21. června 1991. Slouží veřejnosti. Jejím úkolem je chránit bezpečnost osob a majetku, chránit veřejný pořádek a předcházet trestné činnosti. Plní rovněž úkoly podle trestního řádu a další úkoly na úseku vnitřního pořádku a bezpečnosti svěřené jí zákony, předpisy Evropských společenství a mezinárodními smlouvami, které jsou součástí právního řádu České republiky. Policie České republiky je podřízena ministerstvu vnitra. Tvoří ji policejní prezidium, útvary s celostátní působností, krajská ředitelství policie a útvary zřízené v rámci krajských ředitelství. Zákon zřizuje 14 krajských ředitelství policie. Jejich územní obvody se shodují s územními obvody 14 krajů České republiky

O nás

  • jedná se o služební poměr policisty/policistky v přímém výkonu služby v okrese Pardubice (Pardubice, Přelouč, Holice, Chvaletice)
  • přijímací řízení: trvá přibližně 3 měsíce, kdy absolvujete psychologické vyšetření zaměřené na předpoklady stanovené pro výkon služby u policie, prověrku tělesné zdatnosti a zdravotní prohlídku
  • po zdárném ukončení přijímacího řízení se uchazeč stává policistou a čeká jej základní odborná příprava, kterou podle druhu služby absolvuje v Praze, Brně, Holešově nebo Jihlavě, po celou dobu pobírá policista služební příjem, je mu hrazena strava, ubytování i cestovné.

Náplň práce:

Nový policista je zařazen na obvodních odděleních, oddělení hlídkové služby, pohotovostním a eskortním oddělení nebo na dopravním inspektorátu.

Co od Vás očekáváme:

Požadujeme

  • rodný list, doklad o nejvyšším dosažením vzdělání, životopis.

Co musíte splňovat?

  • být občanem České republiky
  • být starší 18-ti let
  • být bezúhonný
  • mít minimálně středoškolské vzdělání s maturitou
  • být zdravotně, osobnostně a fyzicky způsobilý k výkonu služby.

Další informace

  • nejprve si Vás pozveme na informační schůzku, která je nezávazná, zde se dozvíte o Policii ČR, možnostech rozvoje kariéry a budou vám zodpovězeny dotazy
  • možnost nástupu: dle dohody.

Co Vám můžeme nabídnout:

  • po dobu studia základní odborné přípravy náleží policistovi služební příjem 30.070 Kč, poté je mu služební příjem zvýšen dle místa služebního zařazení až na 34.600 Kč a v průběhu služebního poměru je mu plat pravidelně navyšován
  • náborový příspěvek v nezdaněné výši činí 75.000 Kč (vyplácí se po zkušební době 6 měsíců).
  • základní doba služby 37,5 hodiny týdně
  • 6 týdnů dovolené
  • síť resortních zdravotnických zařízení
  • možnost rekreace v resortních sportovních či rekreačních zařízeních
  • příspěvek na životní a penzijní připojištění
  • rekreační pobyt, lázeňský rehabilitační pobyt
  • náhrady výdajů (cestovné, stravné)
  • po 6-ti letech služby vzniká policistovi nárok na odchodné ve výši jednonásobku služebního příjmu, tato částka se mu s odslouženými roky navyšuje
  • po 15-ti letech vzniká nárok na výsluhový příspěvek, i tento se mu s každým odslouženým rokem navyšuje až do 50% průměrného služebního příjmu.

Benefity

  • Studijní volno
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Lékařská péče
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dovolenou
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování
  • Fitness na pracovišti