Skladník | 3 směny | Jablonec

Jméno/Firma
ManpowerGroup s.r.o.
Pracoviště
Jablonec nad Nisou
Profese
Doprava , logistika a zásobování
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

O nás

Popis pozice:

  • Zajištění veškerých přepravních úkolů potřebných pro celý výrobní proces (přistavování prázdných nádob, odvoz zboží do jednotlivých skladů, v případě potřeby příjem zboží, expedice, vykládka, nakládka kamionů).
  • Odpovědnost za svěřenou manipulační techniku
  • Dodržování FIFO
  • Udržování pořádku na svěřeném pracovišti, úklid prázdných kartonů a palet z prázdných polic

Profil kandidáta:

  • Praxe na pozici skladníka
  • Zkušenost s řízením manipulační techniky (průkaz na VZV obnovíme)
  • Pečlivost
  • Spolehlivost
  • Ochota pracovat ve třísměnném režimu

Nabízíme:

  • Nástup přímo do kmene, HPP
  • Příplatky za přesčasy
  • 13. a 14. plat dle hospodářského výsledku společnosti
  • 25 dní dovolené
  • Možnost profesního vzdělávání a růstu
  • Příspěvek na svatbu zaměstnance 2.000,- Kč
  • Příspěvek při narození dítěte 2.000,- Kč
  • Stravenky ve formě stravenkové karty v hodnotě 100,- Kč (příspěvek 55 Kč od zaměstnavatele)
  • Permanentky do divadla a další kulturní a sportovní aktivity
  • Příspěvek na Multisport kartu
  • Příplatek za odpracované roky

Zaujala Vás tato pozice? Pak mi neváhejte zaslat svůj aktuální životopis a další postup už probereme spolu.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění