Obchodně technický zástupce jen pro Moravu

Jméno/Firma
ManpowerGroup s.r.o.
Pracoviště
Brno
Profese
Prodej a obchod
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

O nás

Ať už máte zkušenosti nebo jste čerstvý absolvent, baví Vás tvořit a udržovat dlouhodobé vztahy a k tomu máte přirozený zájem o techniku, velmi rádi Vás poznáme, na pozici obchodně-technického zástupce hledáme nového kolegu.

Popis pozice:

  • Péče o klienty a řešení jejich požadavků – spolupráce s technickým týmem
  • Budování sítě obchodních partnerů a zákazníků
  • Monitorování konkurence na trhu
  • Reprezentace firmy a značky
  • Technické poradenství související s vodohospodářskými produkty (čerpadla, vodárny, jímky apod.)
  • Cestování po svěřeném regionu (JMK, Vysočina)

Profil kandidáta:

  • Alespoň SŠ technického zaměření
  • Zkušenost s elektro produkty/čerpací technikou vítány
  • Proaktivita, dobré komunikační dovednosti
  • ŘP skupiny B – aktivní využívání
  • Znalost práce s MS Office (MS NAV výhodou)

Nabízíme:

  • Roční prémie
  • Bonusy a ohodnocení podle dosavadní praxe
  • Auto i k soukromým účelům
  • Příspěvek na stravování
  • Sickdays
  • Jasný zaškolovací systém
  • Kolektiv, který je zvyklý si vycházet vstříc

Oslovila vás tato nabídka? Zavolejte mi na telefon: zobrazit tel. číslo ! Budu se na Vás těšit!

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity

  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Pružná pracovní doba
  • Služební auto