Dělník do výroby plastových oken – *jednosměnný provoz* ????

Jméno/Firma
PKS holding a.s.
Pracoviště
Švermova 899, Protivín
Profese
Řemeslné a manuální práce
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

O nás

Jsme silná, stabilní, technicky pokročilá a dynamicky rostoucí skupina společností. Specializujeme se na realizaci staveb pro soukromé i veřejné investory, a to od nákupu pozemků až po kolaudaci. Poskytujeme developerské a inženýrské služby, komplexní stavební dodávky, výrobu a instalaci oken, produkci betonových směsí a malt a řadu dalších činností spojených se stavebnictvím. Zabýváme se také pronájmem obchodních, výrobních a kancelářských prostor po celé ČR.

O nás

Jsme PKS okna a.s., součást rodinné skupiny PKS se sídlem ve Žďáře nad Sázavou. Již od roku 1990 vyrábíme kvalitní plastová okna a dnes zaměstnáváme 355 kolegů. Máme obchodní zastoupení po celé České republice a výrobní haly ve Žďáře nad Sázavou, Hodoníně, Protivíně a Veltrusech. Nyní rozšiřujeme naši výrobní halu a hledáme nového kolegu/kolegyni, který/á se k nám přidá a pomůže nám pokračovat v úspěšném rozvoji. Hledáme někoho, kdo ocení stabilitu, férovost a přátelské prostředí. Pokud máte chuť pracovat, pošlete nám svůj životopis a staňte se součástí našeho týmu!

Jaká bude náplň práce?

  • Výroba plastových oken – budete se podílet na výrobě oken, která budou chránit domovy našich zákazníků.
  • Práce v jednosměnném provozu
  • Odpovědnost za kvalitu – dbáme na to, aby každý vyrobený kus splňoval vysoké standardy kvality.
  • Dodržování bezpečnostních předpisů – bezpečnost je pro nás na prvním místě, proto je důležité řídit se předpisy a postupy.

Co od Vás očekáváme:

Nezbytné:

  • Střední vzdělání (vyučení) – technické obory jsou výhodou, ale šikovné ruce jsou pro nás klíčové.
  • Manuální zručnost – musíš zvládnout práci s nástroji a materiály.
  • Fyzická zdatnost – práce s okenními profily vyžaduje sílu a výdrž.
  • Spolehlivost a samostatnost – očekáváme od tebe, že budeš plnit své úkoly zodpovědně a pečlivě.

Výhodou:

  • Zkušenosti z výroby – pokud jsi už někdy pracoval/a ve výrobě, bude to pro tebe plus.
  • Smysl pro humor – rádi pracujeme v pohodové atmosféře, takže by ses měl/a umět zasmát i při práci.

Co Vám můžeme nabídnout:

Benefity:

  • Týden dovolené navíc – užijte si více volna, než je zákonem dané.
  • Výhodný mobilní tarif pro rodinu – přidejte i své blízké k našemu zvýhodněnému tarifu.
  • Firemní oblečení – zajistíme vám pracovní oděv, abyste se cítil/a pohodlně a bezpečně.
  • Systém cafeterie – využijte příspěvky na různé aktivity dle vlastního výběru.
  • Závodní stravování – obědy i večeře za zvýhodněné ceny přímo na pracovišti.

  • Zázemí rodinné firmy – jsme stabilní a často volba na celý život.
  • Zajímavé finanční ohodnocení – nabízíme férovou mzdu za odvedenou práci.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte a pošlete nám svůj životopis. Těšíme se, že se s Vámi setkáme osobně!

Tým PKS okna a.s.

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Kafetérie
  • Zvýhodněné půjčky
  • Příspěvek na stravování